Slide background

Rádi byste měli řízený sklad?

Umíme to..

CTS uřídí malý i velký sklad

Systém CTS od společnosti 24 DEVELOPMENT s.r.o. umí řídit menší i větší sklady.

Počet současně pracujících uživatelů není omezen. CTS se vyplatí zavést i v menších skladech.

Zvyšíte efektivitu práce

Vaši skladníci dělají chyby a chyby dělat budou. Zkuste jít problému naproti a chyby minimalizovat.

Zavedením systému snížíte chybovost pod 0.5% a budete řešit méně reklamací. Zavedením čárových kódů odsunete své limity.

Vyženete chaos ze skladu

Jeden z průvodních efektů zavedení řízeného skladu je úklid nepořádku ve skladu.

Zavedením systému CTS se zbavíte neorganizovaného chaosu ve skladovacích prostorách. Věřte, že je to důležité.

Zavedením řízeného skladu zvýšíte svou kapacitu, minimalizujete chyby a zvýšíte své zisky.

Co je systém CTS

Systém CTS je robustní a ucelené řešení pro řízení skladu. Systém je založen na stabilní platformě Linux právě z důvodu vysoké stability a rozšiřitelnosti. S CTS je možné komunikovat ze systému windows, linux, mac i ostatních.

Systém CTS je serverové řešení, ke kterému se připojují klienti. Klientem ve skladu se rozumí datový terminál, ve kterém běží skladová aplikace.

Pro manažerské operace, resp. pro operace související s vedením skladu systém disponuje rozhraním, kterému říkáme panel. Panel je desktopová aplikace, která je spouštěna na počítačích, nikoliv v datových terminálech.

 • CTS má serverové prostředí

  Abychom dosáhli námi cílené stability a variability operačního prostředí jádra CTS, zvolili jsme jako základní platformu linux.

  Tento „black box“ je ovšem schopné spojit s téměř libovolným informačním systémem a zajistit tak online integritu do firemního prostředí. CTS je tedy jednoduché připojit do firemní sítě.. a bude fungovat.

 • Skladníci operují s datovými terminály

  Nasazením systému CTS do skladu přineseme technologii, kterou vídáte ve velkých provozech. Datové terminály jsou srdcem práce skladníka a usnadňují mu veškerou činnost ve skladu. Bez výkonných datových terminálů se sklad řídit nedá.

 • Systém funguje ve vnitřní síti

  Operačně systém CTS zaimplementujeme do firemního intranetu, tedy pokud si nebudete vysloveně přát jinak, bude CTS dostupné z vnitřní sítě. Provozujeme i instalace, kde CTS je dostupné přímo z venkovní sítě, to u firem s větším počtem skladových lokací.

 • Systém řídí sklad a zakázky

  CTS vám pomůže zvládnout chaos a nepořádek ve skladu, ale hlavně dostat ze skladu zboží k zákazníkovi mnohem rychleji než s klasickými způsoby vyskladňování. CTS umí rozlišovat mezi termíny dodání či prioritami pro závoz.

Zajímavost: využitím systému CTS lze proces inventarizace zefektivnit cca o 800%. To máme změřeno.

K vyskladnění používáme terminály

Datové terminály, se kterými dlouhodobě provozujeme systém CTS, jsou vysoce odolné a průmyslové stroje od společnosti Motorola. Tento robustní produkt oceníte jak v těžších podmínkách, tak v případě nehody či poruchy zařízení.

Zařízení mají dle našich měření dlouhodobě stabilní životnost, hodně vydrží a snesou i hrubší zacházení. Proti tomu stojí fakt, že svou výkonností a softwarovou rozšiřitelností jsou ideální volbou pro aplikace jako je například CTS. Pokud chcete, můžete systém CTS provozovat nejenom ve skladu, ale i v terénu – pro to má motorola ve své produktové řadě také místo.

Tiskárny čárových kódů

Tiskárny čárových kódů primárně dodáváme od výrobce ZEBRA. Dlouhodobou spoluprací s těmito zařízeními jsme zjistili, že 5 let bez poruchy v těžkém provozu není pro tyto mašinky žádná doba. A toho je potřeba si všímat.

Tiskárnu kódů totiž ve skladu potřebujete pořád, a je nepříjemné, když se porouchá. Po technické stránce jsou to zařízení rychlá, skladná a mají levný provoz. Pokud zavedete čárové kódy k sobě do skladu, rychle si je oblíbíte. My jsme dle povahy vašeho provozu schopni navrhnout a dodat zařízení, které bude přesně odpovídat požadavkům vaší práce.

Zavedení čárových kódů

Prvotní reakce na zavedení čárových kódů bývají vždy rozpačité. Vždy jsou spojeny s nedůvěrou a množstvím práce.

Některé předsudky v sobě musíte zlomit a někdy je dobré i důvěřovat. Můžete se spolehnout, že zavedením kódů ve skladu si zrychlíte každý proces, který doposud ve skladu máte. My vám řekneme jak toho dosáhnete. Udělat to už budete muset ale sami. Ze zkušeností víme, že se tento proces dá zvládnout v horizontu příprav v průběhu 30 dnů při práci. Vůbec se nestyďte a zeptejte se jak by to šlo udělat u vás. My víme jak.

Mnoho firem má obavy právě ze zavedení systémů čárových kódů. Tento limit Vám pomůžeme překonat.
Nebojte se nám ozvat, pokud o změně uvažujete, jste již jen krůček od realizace. A my víme jak Vám pomoci.